Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky

Příspěvky

volný pejsek

27. 12. 2011

Xizang nebo-li Xir, jak mu říkám a už na toto jméno slyší, je stále doma a čeká na svého páníčka. Je to nadějný pejsek, má sytý pigment, už mu začíná růst dlouhá srst, je statný, veselý a hravý.Pokud sháníte zrovna takového pejska, ozvěte se!Do fotogalerie přidány fotky z tohoto víkendu.

 

Volný je už jen Xizang

5. 12. 2011

Včera odcestovala Xirinka do nového domova, kde se určitě bude mít velice dobře. Na toho svého pravého páníčka stále čeká pejsek Xizang. Je moc pěkný, má syté znaky, skvělou povahu, je mazlivý a začíná už poslouchat. Fotografie ze včera, než nám odjela Xirinka jsou ve fotogalerii

 

Nezadaná štěňátka

22. 11. 2011

Štěňátka už mají skoro osm týdnů. Včera byla zrušena rezervace fenky. Volná je ona a modrý pejsek. Stále čekají na toho svého nejlepšího páníčka. Kontrola vrhu se přesunula na středu. Důvodem bylo onemocnění poradce chovu.Do fotogalerie přidány nové fotky ze 7.týdne.Po otevření celého příspěvku fotky obou nezadaných štěňátek.

 

Máme sedm týdnů

20. 11. 2011

Štěňátka jsou veselá, jsou již oočkovaná a otetovaná, mají svá jména, holčička je Xiri, kluci- zelený Xavent, bílý Xavax a modrý Xizang. Ten stále čeká na nového páníčka, je moc pěkný, mazlivý.Dnes bude kontrola vrhu, tak doufám,že vše bude v pořádku.

6.tydnu-modry.jpg

Do fotogalerie přidány fotky z šesti týdnů a dnes jdu zkusit fotit. Je špatné světlo a fotky nejsou ostré, jak bych si představovala.

 

Ixáci mají pět týdnů

6. 11. 2011

Štěňátka vrhu "X" mají pět týdnů. Venku se jim daří dobře, řádí jak čerti. Přidány nové fotky z dnešní neděle do fotogalerie. Stále beru záznam na pejska!

 

Rosteme a řádíme

31. 10. 2011

 

Mirka má štěňátka!!!

16. 10. 2011

Dne 30.9.2011 se Mirandě narodili čtyři lumpíci. Tedy kluci lumpíci jsou tři a jedna holčička. Měli dost vysoké porodní váhy. Rostou jako z vody, už i koukají na svět. Také mají již vymyšlená jména: Xiri(holčička) a Xavent,Xavax a Xizang.Tento týden odesílám žádanku o jména a tet. čísla. Ve fotogalerii je pár prvních foteček.Pokud by měl někdo zájem, ještě nejsou všechna štěňátka zadaná.Odběr bude koncem listopadu nebo podle dohody.Štěňátka mají velice dobré předpoklady jak výstavní, tak i vlohy pro výcvik(dědečkem je Orin Bryvilsár, který prošel nejen výcvikem ,ale byl i u záchranářů).A mazlíci a zlatíčka to budou na každý pád a lumpíci také.

 

Mirinka je nakrytá!!!

1. 8. 2011

V sobotu došlo k úspěšnému krytí Mirky psem Kim z Daš. zátiší. Beru záznamy na štěňátka z tohoto spojení, předpokládaný porod koncem září a k odběru by byla začátkem prosince.

 

Verenka má 7týdnů

14. 11. 2010

Tak Verenka Vigilo má už sedm týdnů. Už je otetovaná, oočkovaná a příští týden jí čeká ještě čipování, protože poletí letadlem do Švýcarska. Hrozně kouše do všeho. Je to takový malý čertík. Včera proběhla i kontrola vrhu. Vše je v naprostém pořádku. Je to krásná chodská holka. Hlavně, aby ji v novém domově měli rádi.

 

Čtyři týdny

29. 10. 2010

Verenka už má odčervovací kůru za sebou, má přidělené tet. číslo. Je z ní pěkný čertík, má plnou pusinku droboučkých zoubků. Skus je v pořádku. Nová fota ve fotogalerii.

Stále čeká, až se přihlásí noví budoucí páníčci!!! Určitě má výstavní a snad i chovatelskou budoucnost před sebou, pokud budou mít noví páníčci zájem, což bych uvítala.