Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky

Příspěvky

Tři týdny

17. 10. 2010

Verenka už má tři týdny, máme zažádáno o tet. číslo, budeme se odčervovat. Už se umíme postavit na nožičky a udělat pár krůčků. Fotky ve fotogalerii.

VERENKA JE STÁLE NEZADANÁ!!!

 

První výsledek DKK u potomků

1. 10. 2010

Sargon Vigilo absolvoval rentgen kloubů s tím nejlepším výsledkem. Blehopřeji a přeji mu co nejvíce krásných a zdravých potomků.Po otevření celého příspěvku je aktuální foto Sargona.

 

Mám štěňátko

1. 10. 2010

V sobotu 25.9.2010 se mi narodila ve večerních hodinách fenka, byla veliká, vážila 420g.   Je moc pěkná a má se čile k světu. Dostala jméno Verena Vigilo. První fotky jsou ve fotogalerii.

Verenka zatím čeká na svého budoucího páníčka, pokud máte zájem o fenku, ozvěte se.Zatím není zadaná.

 

Očekávám štěňátka

7. 9. 2010

Přijímám záznamy na štěňátka, která by se měla narodit kolem 24. září 2010.Předpokládám u nich pěkný exteriér i skvělé povahy. Miranda je dcerou úspěšného a pracovně vedeného psa CH. Orina Bryvilsár. Brit je synem známého Qwarta Prima Nova.

 

Návštěva u Meridy a Morgana

7. 5. 2010

Panička se byla podívat na štěňátka Meridy, která na rozdíl ode mne, zabřezla, já ne. Má šest štěňátek a všechna jsou již zadaná. Také se panička s kamarádkou Veronikou, paničkou mého tatínka Orina Bryvilsár, byla podívat i na bráchu Morgana. Fota z obou návštěv je možné vidět na rajčeti.

http://pohodli.rajce.idnes.cz/Navsteva_u_Meridy_a_Morgana/

 

Výlet do Ratibořic

8. 12. 2009

Poslední listopadový víkend jsem byla s paničkou a Heroldem a Eriskou v našem údolí v Ratibořicích. Byli jsme na výšlapu do České Skalice , hodně jsme se vyřádili. Už abychom jeli zase. Fotky jsou v odkazech vlevo dole na : "naše foto na rajčeti. Jinak má štěňátka mají poslaná PP  Někteří poslali foto, jak rostou.

 

štěňátka se už zabydlují

5. 10. 2009

Všechna štěňátka jsou již u nových majitelů. Budu se těšit na zprávy o nich a na fotografie, abych měla přehled, jací fešáci se z nich klubou.

 

Mám první štěňátka

19. 8. 2009

Dne 27.7.2009 se mi narodilo sedm štěňat.Dva pejsci a pět fenek. Jedna fenka se mi podařila třetí den zalehnout nebo jinak poškodit, protože jsem je neustále nosila paničce do postele a nenechala jsem si vymluvit, že mám pěkný pelíšek, kde mám se štěňátky zůstat. Tak mi zbyli dva kluci a čtyři holky. A mají se k světu. Jeden pejsek ,díky tomu, že si lidičky zamlouvali štěňata v několika CHS najednou, je ještě volný, nezamluvený. Ostatní mají již své budoucí páníčky . První foto uvidíte po otevření celého příspěvku.