Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky

Příspěvky

Další dítě je Derisa Vigilo

25. 4. 2019

Deriska se narodila 6.3.2014. DKK 0/0, V2rez. CAC. Je chovná. Jejími potomky je vrh "H" Vigilo, kde měla sedm štěňátek.

 

Mirandě doma zůstal Zirgan Vigilo

25. 4. 2019

Zirgan Vigilo se narodil 30.5.2012. Byl to pejsek velice milý, měl několik výstavních úspěchů. Bohužel jsem se nedočkala potomků, ač byl chovný. Zemřel předčasně 2.11.2018 na rakovinu kůže. Byla to velká rána a moc michybí.

 

Štěňátka už budou mít devět měsíců.

27. 11. 2014

Tak nám ty štěnda vyrostli. Deriska a Doriska se zúčastnily svodu štěňat a Deriska (zůstala doma¨) absolvovala svoji první výstavu v září na Plumlově se známkou VN2. Na jaro plánuji štěňátka, tak pokud máte zájem, můžete si štěňátko u nás zamluvit. Fotky ze svodu dorostu i z výstavy jsou na www.pohodli.rajce.net Po otevření celého příspěvku najdete foto Derisky.

 

Mirka má štěnda vrh "D"

27. 4. 2014

Dne 6.3.2014 se Mirandě narodilo šest uzlíčků. Tři kluci a tři holčičky. Otec štěňat je Cooper Lužanské hvozdy, pracovně veddený pes se zkouškou. Jména štěňat Darek, Derek, Dinar, Darina, Derisa a Dorisa. Čtyři štěnda jsou zadaná, Deriska (má červenou mašličku) zatím zůstává doma a Dinar (zelená mašle) je stále volný a na toho svého nejlepšího páníčka čeká. Štěnda jsou k odběru od 1.5. Fota štěňátek na www.pohodli.rajce.

 

Letní zprávy

7. 9. 2013

Všechna jarní štěňátka jsou již dávno v nových domovech. Zirgan a jeho sourozenci oslavili  roční narozeniny.  Do konce roku bych chtěla se Zirem absolvovat RTG. Na jaře byl na svodu štěňat a na klubové výstavě.

 

Volní pejskové

2. 3. 2013

 Štěňátka jsou dnes první noc venku.Tak doufám, že mi tam nezmrznou.Jsou to krásné kuličky. Venku se zabydleli rychle, boudičku mají plnou krásného, voňavého sena. Na pejsky stále beru záznam. Uř mají jména: pejskové se budou jmenovat Anax a Aygo, fenky budou Altea a Arria.Tento týden budu objednávat veterináře, aby štěňátka očipoval a otetoval. Fota Áček jsou na www.pohodli.rajce.net.

 

Máme štěňátka beru záznam na štěňátka

27. 1. 2013

 V pátek 25.1.2013 se Mirce narodila čtyři štěňátka. Dva kluci a dvě holčičky. Štěňátka se mají čile k světu. Tatínkem štěňátek je Trend z Dašického zátiší. Je to vnuk Darena Garsia, což byl choďák, který se zůčastnil s českou brigádou záchranářů vyhledávání lidí v sutinách po zemětřesení v Turecku.Sám pak vášnivě aportuje míček.U štěňátek očekávám silné kostry, pěkný exteriér a veselé povahy. Zítra se pokusím ty malé uzlíčky vyfotit.

 

Miranda je nakrytá

16. 4. 2012

Dne 30.3. byla Miranda nakrytá krásným pejskem Scuby Swen Brysvilsár. I když nám počasí vůbec nepřálo (foukal veliký vítr a každou chvíli se spustila sněhová metelice), krytí bylo vzorné.Ve fotogalerii bude foto z krytí(horší kvality), ale talovíme ve starších fotkách pro lepší foto. Narození štěňátek očekávám koncem května a k odběru by byla ve druhé polovině července.

BERU ZÁZNAM NA ŠTĚŇÁTKA !!!!!

 

Xizang má novou rodinu

15. 1. 2012

Včera mi odcestoval Xizang do nové rodiny. Doufám, že ho čeká dlouhý psí život v milující rodině. A pokud vše dobře dopadne(bude dobrý výsledek DKK), tak rozšíří i seznam chovných jedinců.Poslední fota doma ve fotogalerii.

 

Šťastný rok 2012 přejí všem Vigiláci

27. 12. 2011